Eendracht Festival 3.0

Terug de tijd in lekker met een biertje in de hand op het Eendracht Festival wandelen? Struinen langs de nieuwst ontdekkingen van toen?
Wij hebben hieronder een totaaloverzicht van het volledige festival toendertijd. Pak een biertje uit de koelkast en ga er lekker voor zitten!

1553148_753920387952868_376626998_o

Video's

Line-Up

Rach, All Eyes On

Sade Adu, Jeruma, Savoy Room, iET, Nishe, Marwz, Vanieder1, Moody Mehran, Joe Manish B2B Thelonious, Buitengewoon

Club Laxx, Miki Autar

Las Mood, Dwayne Pinnock, Remco Rovers, Miki Autar, Jeroen Fens, Islands Finest, Darcon Inc B2B Stevemeister

Buiten, Sober Industries, De Nieuwe Lichting

Noel, In Previous Chapters, Pas Participles, Luka, Thomas Florusse, Delouise, Elke, David Groeneweg, Agnita, Sade Adu, Hybrid Kids Graffiti, Buitengewoon, Rotterdam, I Love You, Autumn Child

Zondebok En ‘t Zwarte Schaap, 3voor12

Bambooka, Mixed Up, Shag Le Bag, Koffers Pakken, The Black Veins, Slick And The Suits, Garlic, Life’s Electric, Thin Pillow, DJ Collin

Coffe Company, The Beatmakers Union

The Beatmakers Union, Los Bangeles Soundsystem

Worm Basement, Hybrid Kids

Kratos Himself, Subdimension, Korrupt, Jahua, Frankynuts, Deon Custom, Atiq, Rivers Area Juke Squad, Assasins, DJ Metronoom & MC Itchy, Thehighclass B2B Spriral.

Visuals: Wilbert Caljouw & Dirty Soap Visuals
Live Painting: Florian Baltus
Fotos Exposition: Olga van Dijk

House De La Paans, Telmomiel

Live Expo & Painting: Telmomiel & Manish, De La Paans & Friends

WORM, Boomdox

Lazey, Adilson Evora, MC YA, Mopperatchi, Maximus, De Nuance, Metalz, Roy Kable, G-No, DJ Salesman

Downtown 010, De Likt

Agnita, Kami Kapnobatai, Future Of Mankind, Filosofischestilte, Oby Nine, De Likt, Boom Boom Du Terre, Shambok, Newk, FFF, Jon Bovi, Eli Dorsman En De Gapende Kater

SIJF, Le Cafe Musicale

Thomas Florusse, Ferry van der Woude, Fleur Kesic, Sommerhus, Elke, Delouise, In Previous Chapters, David Groeneweg, Linda Kreuzen, Bregje Sanne Lacourt

Rotown, Bermuda Square

St. Polaroid, Meneer van Dalen, Joshua Woods, Bermuda Square, The Afterveins, Esteble, Doctrations, Baylove, Action Jackson, Henri des Jeux

Bar3, Woorden Worden Zinnen

Gino van Weenen, Kobus Carbon, K.R.I.S.I.S., Adilson Evora, Mark Boninsegna, Mizt Aan De Maas, YMP, Pricilla Motman, Curtis Shareer

Vibes, Cloudhead

Waardeloos!, Liar’s Dice, Zachte G Harde P, Rott ‘N Damned, Die Nakse Bananen, De Skaggerz, Glenn & Sid Idiopath

De Plaatjes

Scroll Up