Eendracht Festival 4.0

Terug de tijd in lekker met een biertje in de hand op het Eendracht Festival wandelen? Struinen langs de nieuwst ontdekkingen van toen?
Wij hebben hieronder een totaaloverzicht van het volledige festival toendertijd. Pak een biertje uit de koelkast en ga er lekker voor zitten!

10379750_826218257389747_1847683835353971152_o

Video's

Line-Up

La Vagabond, Talk Of The Town

Emmaly Brown, Maaike Siegerist, Andy Smart + Juliana, Z-Sharp, Diona Fox & her Ragdolls, Maxime’s Jazz Trio, Peter & Pieter, DJ Richelle Soigni

Zondebok En ‘t Zwarteschaap, Maxazine

The Sidelines, Bambooka, Lunar Leshy & The Samphire, The Morning Hour, Black Veins, MOL, Ponck, Laura Palmer, Medicine Jet, Ruins, Yolalee

Boudewijn, Le Cafe Musical

Yoram, Some Kind Of Fire Rose, Nicolas Joan, Elke St. Polaroid, Frank Goverts, Niek Hilkmann, Bryan van Putten, Emmy Eve

Vibes, The Afterveins

Stealers, Standup69, De Dood, Red Rocket, The Afterveins, The Fuzzbrats, Gewoon Fucking Raggen, Spin In Circles

Club Laxx, Afdelingtechno

Nonce, Lenson, Luijt, Lucas, Stranger, De Kraken, Grondlaag, Emiel Zwart

Worm Basement, Hybrid Kids

Korrupt, Prevax, Ballroom Syndicate, Mystic Pulse, Raptor Face B2B Marshall, Gore.Illa, Crowley, The Grim, Jahua, Creative B2B Jlsxnd7rs- ft Sun O.C., Metronoom, Assasins, Hybridd Kids Graffiti Door, Shifta One & Dots, Live Painting door Targette

Bar3, The Beatmakers Union

Maximoe, Daguzz, The Beatmakers Union, Butu Funk

Parket, Bang Your Radio

Jacklust, All Saints Flood, Order Of The Emperor, Special Steve, The Pendulum’s Motion, Bloodsphere, De Wet

Worm, Runt the Trap / Boomdox

Bubble In Crew, I Umambeing, Blvck, Jamal, Mesojorny, Murkey, Dread Pit, Jow, Timmeh, Sammie, Donson, Inferno, MIC Crusher Rude D, Monta, Dion Mase, DJ Aisek

Downtown 010, That Band From Holland

De Dood, Boom Boom Du Terre, Kami Kapnobatai, Ponck, That Band From Holland, Ne Pas De Machine, Neon Rainbows, Those DJ’s From Holland, DJ Gilles De La Tourette

House De La Paans, Bier En Brood X Narcoze

Expo Door, Bier En Brood
Live painting Door: Narcoze, De La Paans & Friends

Buiten, De Nieuwe Lichting

Sade Adu, St. Polaroid, Feaver, The Fox Club, Diona Fox & Her Ragdolls, Elke, Oliver Alexander, Afronaut, Bombyx, The Afterveins, Shot In The Zoo, De Likt

Festivamarkt

Super Tosti, Sober Artlab, Merchandise, Suikerspinnen, The Holland Road, Private Party Propper, Het Criterium, Ignor Design, Lukas Engelhard, RUQ, Allegaartje, Naar Inkt Vissen

Rotown, Bermuda Square

Niek Hilkmann, Feaver, Boring Pop, Sweet Release Of Death, Lifeless Past, Baylvvv

Arminius, Music Matters / Routes & Routes

Book of Eli, Lowaddictsoundsystem, Melissa Lopes Cabral, Sade Adu, Afronout, Papa Goni, Oliver Alexander, Frankedelic

Skipframe

Livesessies

Bahn, Eilandgasten / Buiten Gewoon

Vinnie Mikra, James D, Compliment, Roma Rosaro, Buiten Gewoon Visuals

De Likt

Lowaddictsoundsystem, Atiq & Enk, De Likt, Beau Zwart, Oby Nine

De Plaatjes

Scroll Up