Eendracht Festival 7.0

Terug de tijd in lekker met een biertje in de hand op het Eendracht Festival wandelen? Struinen langs de nieuwst ontdekkingen van toen?
Wij hebben hieronder een totaaloverzicht van het volledige festival toendertijd. Pak een biertje uit de koelkast en ga er lekker voor zitten!

13475226_1242654592412776_5213507338829607623_o

Video's

Line-Up

Bar3, Bang Your Radio

Norma Bloom, Urban Distorhion, The Forbidden Wizards, MXRCXL, Deathroll, Crowjane

Club von Westen

De Kraken, Nelson, Forkowski, Celestial Terrestial, Mystery Guest

Wunderbar, Noodlebar

Das Ding Modular, OSC1899, Animistic Belive, Mono-Poly

Grounds

L’Asset, Little Geurrier And The I And I Roots Band, Intuition, Lizet Vink

Boomdox

Demo, D-Luzion, Kevtendencies, Affoe, Takkie & Ranx, Kaascouse

Zondebok & ‘t Zwarte Schaap, Popronde / Rock n Rock Highschool

The Pendulums Motion, Standup69, ZINK, Mitch Rivers

Rewriters

Ox-Alien En Stoog (Lastplak, Your Graffiti Team, Vinz CFH

Blaak, Masego Soundsystem

Selector RayRay, Asiatic Roots, Pon Di Mic Ras Cloud Butoy!, Ronny Schenk Pon Trumpet, Masego Soundsystem

Vibes, Cloudhead

Raise The Aise, Machine Valley, Treehook, The Accelerators, Beach Coma, JC Thomaz & The Missing Slippers

WORM, Hybrid Kids

Dikkes, Jahua, Massada Dubz, The Illuminated, Raptor, LVSTONG, Dancehall Washington, Mystic Pulse, Dread Pitt, Stefan ZMK, Rudi Ratte

Poetry Circle 010

Poetry Circle 010

Lowriders

Holowave, ANIK, Panda Lassow, Ruwedata, Sun O.C. Ard Bit

IEZ, De Likt

Dark Sine, A Mangle Man, Lowaddictsoundsystem, Dwayne Franklin, Victim Victim, Steye Felix, Smudged Toads

Spraakuhloos

Muziek & Spoken Word

De Riddert, Baroeg

Wells, Jacklust, Bloodsphere, Nox Artearna, Special Steve

Bird

Bryan van Putten, May Christina, A Mangle Man, Bourbon Avenue, Remses Reafaela, Red Charmaine

Music Matters

Monta & Mothers Groovebox, Romy van Hirtum, D-Luzion, The Variety Ft. Bellita Carol, Joe Bailar, Augustina

Eendrachtsplein, Route Du Nord

Seven Stars Over Sicily, Katie Kruel & Fake Photo Booth

Eendrachtsplein, De Nieuwe Lichting

Monta & Mothers Groovebox, Takkie & Ranx, STEEV, Diona Fox & Her Ragdolls, Boubon Avenue, Red Charmaine, ANNIKA, Afronaut, Winnaar Talent Stage Metropolis

Scroll Up